Effectief werken met tape
Natuurlijk zou u wat plakband over de uiteindes van de sleeving kunnen plakken en er klaar mee zijn.
Het zal er niet geweldig uit zien, maar het zal goed werken.
Echter, met een paar minuten extra werk, kunt u een strakke, onzichtbare afwerking bereiken met een uniek visueel effect.
Dit is ideaal wanneer het andere uiteinde verborgen wordt onder een plug of in een kastje.
Met een paar minuten werk, kan gewoon plakband een strak en sterke uiteinde produceren met gevlochten sleeving.

Meet de sleeving op maat en markeer het met een pen of marker. Voeg hierbij 35-50mm aan toe en knip/snij de sleeve op deze maat.

Plaats de extra lengte van de sleeve over het uiteinde van de installatie zodat de markering op de plek zit van de installatie waar je sleeve wilt eindigen. In dit voobeeld is dat net onder de connector.

Beginnend bij de markering, werkt het plakband strak af naar beneden de applicatie zodat het de sleeving bedekt en ongeveer 35mm over de applicatie loopt. Zorg ervoor dat de plakbank glad en strak zit. Knip het uiteinde af en dru het aan voor een gladde afwerking.

Duw de sleeving terug over zichzelf en het plakband totdat de sleeving op z'n plek valt aan het andere uiteinde van de applicatie. Als er scherpe hoeken en losse kabels bevinden aan het einde, wikkel ze tijdelijk met tape om problemen te voorkomen.